Het tennisbestuur vergadert iedere eerste woensdag van de maand en waakt over de goede werking van de tennisdivisie.
De weg naar het tennisbestuur en naar de bestuursleden vertoont geen enkele 'drempel'. Anders gezegd: wij zijn er voor de leden.
Ideeën, suggesties, kritische bedenkingen en dergelijke zijn altijd welkom.
Het tennisbestuur 'bestuurt', samen met de leden. Aangezien aan de werking van de tennisdivisie heel wat aspecten verbonden zijn, hebben alle bestuursleden hun eigen, welomschreven taak.

 

Ludwig Janssens

Voorzitter

Algemene organisatie, marketing en communicatie

Ludwig@proverba.be

Roger November

Co-voorzitter

Penningmeester, tennisinfrastructuur, aansluiting Tennis Vlaanderen

Roger.november@telenet.be

Agnes De Smedt

Secretaris

Contact Tennis Vlaanderen 

desmedtagnes@gmail.com

Kathleen Dhoogh

Verantwoordelijke barteam

 

kathleen@prebenafb.com

 

 

 

Govert Merckx

Beheer ledenlijsten, jobstudenten, communicatie leden

govert.merckx@telenet.be

Bram De Winné

PR

Communicatieverantwoordelijke tennisbestuur, ledenwerving, eventorganisatie

bram_de_winne@hotmail.com

Sam Vanhuyneghem

Ledenwerving

sam.vanhuyneghem@gmail.com

Cedric Andries 

Jeugdwerking en events

cedric.andries@hotmail.com

Kevin Janssens

Events kevin.janssens@forumjobs.be