Het tennisbestuur vergadert iedere eerste woensdag van de maand en waakt over de goede werking van de tennisdivisie.
De weg naar het tennisbestuur en naar de bestuursleden vertoont geen enkele 'drempel'. Anders gezegd: wij zijn er voor de leden.
Ideeën, suggesties, kritische bedenkingen en dergelijke zijn altijd welkom.
Het tennisbestuur 'bestuurt', samen met de leden. Aangezien aan de werking van de tennisdivisie heel wat aspecten verbonden zijn, hebben alle bestuursleden hun eigen, welomschreven taak.

 

Kevin Goyvaerts

Voorzitter

Algemene organisatie, sponsering en communicatie

kevin.goyvaerts@big-consulting.be

Roger November

Co-voorzitter

Domeinbeheer

Roger.november@gmail.com

Agnes De Smedt

Secretaris

Administratie

desmedtagnes@gmail.com

Bram De Winné

Communicatieverantwoordelijke

Verantwoordelijk voor interne en externe communicatie van het tennisbestuur, website en Facebook

tennis@kmthc.be

bram_de_winne@hotmail.com

Govert Merckx

Beheer ledenlijsten, jobstudenten, ledenwerving

govert.merckx@telenet.be

Kathleen D'Hoogh

Verantwoordelijke barteam

kathleen@prebenafb.com

Thomas Verrycken

Hoofd Sportieve cel

tverryck@hotmail.com

Cedric Andries 

Hoofd Jeugdwerking

cedric.andries@hotmail.com

Kevin Janssens

Voorzitter Ad-interim kevin.janssens@forumjobs.be

Cédric Scherpers

Overleg Tennis-Hockey. Verantwoordelijke "The Cloud" cedricschepers@hotmail.com